Bezpečnost nakupování

Snažíme se a doufáme, že se v našem obchodě budete cítit jako doma. Také bychom byli moc rádi, kdybyste náš obchod považovali na příjemné a vhodné místo pro Vaše nákupy.

Co se týká kvality zboží, tak splňujeme standardy e-commerce - naše výrobky jsou originální, zabalené, a vztahuje se na ně záruka.

Veškeré zboží je pečlivě zabaleno, označeno a chráněno před možným mechanickým poškozením.

Ochrana osobních údajů

Také nám záleží na správném zpracování a uchovávání osobních údajů. Náš obchod splňuje požadavky „Zákona o ochraně osobních údajů”, a to jak právně, tak i a technicky. Je Vaše údaje jsou chráněny bezpečnostním protokolem SSL, a vaše údaje jsou šifrovány. Máme podobné zabezpečení jako mají internetové stránky bank, což nám umožňuje poskytovat úroveň zabezpečení srovnatelnou s internetovými stránkami bank. Při transakci můžeme shromažďovat Vvaše osobní údaje výhradně pro účely smlouvy. Pokud odmítnete souhlas se dostávat zasíláním newsletteru nebo poštyu, nebudete je dostávat. Zaručujeme, že vaše osobní údaje budou pečlivě střeženy a nebudou dostupné třetím stranám. Vaše spokojenost a bezpečnost během nákupu jsou naší prioritouZajistíme, že vaše údaje jsou v bezpečí a že je neuvidí třetí osoba. Dáváme maximální zabezpečení nákupu.

Product added to compare.