Platba za objednané zboží:

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

  • v hotovosti na dobírku přepravci při převzetí v místě určeném kupujícím v objednávce
  • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. CZK v České republice: 2202178156 / 2010 , jiné měny a mezinárodní platby: IBAN: CZ88 2010 0000 0022 0217 8156 SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX, vedený u Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1(dále jen “účet prodávajícího“), zboží expedujeme po připsání platby na náš účet.
  • bezhotovostně prostřednictvím zabezpečené platební brány PayU,  www.payu.cz.
  • Platba kartou, Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány PayU zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Platební brána akceptuje všechny běžné platební karty jako VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Dodací podmínky:

Místem plnění je adresa dodání, kterou kupující vyplnil při odesílání objednávky z našeho internetového obchodu.

CENA DOPRAVY:

Kurýr DPD: Bankovní převod - 150 Kč

Kurýr DPD: Platba na dobírku - 250 Kč

Zásilkovna bankovní převod - 80 Kč

Zásilkovna platba na dobírku - 100 Kč

Doprava bude uvedena jako samostatná položka na prodejním dokladu.

Product added to compare.